Onze pastoor: Pastoor Mashtots Baghdasaryan

Sinds oktober 2011 is Pastoor Mashtots Baghdasaryan het leidende hoofd van de Armeense Kerk in Almelo. In het onderstaand overzicht zijn de belangrijkste gebeurtenissen uit de loopbaan van onze pastoor weergegeven:

  • 3 oktober 1985: Geboren in Khor Virap (Ararat), Armenië.
  • 1992-2000: Schoolperiode in Khor Virap
  • 2000-2001: Studeren in Jeruzalem
  • 2003-2007: Studeren aan de Vaskenian Theological Academy in Sevan
  • 25 december 2007: Gezegend als diaken bij Ararat Bisschop Kaltakchyan
  • 2007-2009: Studeren aan Gevorgian Theological Academy in Etchmiadzin
  • 2009-2010: Gewerkt als assistent bij Catholicos Karekin II
  • 31 oktober 2010: Gezegend als pastoor ‘Der Hayr’ door Bisschop Mkrtich Proshyan
  • 10 april 2011: 3 maanden proeftijd bij Armeense Kerk in Almelo. In deze periode heeft hij gekeken en kennisgemaakt met de Almelose gemeenschap
  • 23 oktober 2011: Officieel pastoor bij de Armeense Kerk Almelo